Oryginalny prezent ślubny

11 sierpnia 2017

Na śluby coraz trudniej jest nam znaleźć coś oryginalnego, co byłoby jednocześnie praktycznie czy mile widziane przez młode pary, ponieważ większość specjalnie przygotowywanych na takie okazje „weselnych” prezentów jest zwyczajnie skomercjalizowanych i nie niesie ze sobą absolutnie niczego nowatorskiego. Szukanie jednak nie musi być uciążliwe jak przysłowiowe szukanie igły w stogu siana, ponieważ dobre rozwiązanie jest dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy jedynie po nie sięgnąć.

Zdobądź zdjęcia pary młodej

Jeśli chcesz znaleźć dobry i przede wszystkim oryginalny prezent dla młodej pary, musisz koniecznie na jakiś miesiąc przed ceremonią zdobyć jakieś ich wspólne zdjęcia, które lubią. Nie musisz prosić o nie bezpośrednio którąś z osób, której chcesz podarować związany z nimi prezent, możesz na przykład poprosić o pomoc rodziców czy rodzeństwo, które ma dostęp do tych zdjęć. Kiedy już je zdobędziesz, dopiero wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

Proste, ale jakie kreatywne!

Najlepszym i na pewno budzącym wiele emocji pomysłem na prezent będzie kalendarz ze zdjęciami  młodej pary, dla której każda pamiątka związana z ich życiem będzie ogromnym wzruszeniem i z pewnością doskonale pasującym prezentem. Młoda para taki właśnie prezent oraz obdarowującego z pewnością zapamięta na bardzo długo – wszak prezent będzie towarzyszył im przez cały kolejny rok, aż do pierwszej, papierowej rocznicy ślubu. Jeśli zależy ci na młodej parze, zawsze staraj się unikać schematycznych i popularnych prezentów.

2 komentarze

  • Anna 11 sierpnia 2017jako21:30

    My dostaliśmy od rodziców taki prezent, świetna sprawa!

  • kacper 11 sierpnia 2017jako21:32

    Szukałem właśnie pomysłu na prezent dla brata, ale to chyba będzie super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *